Najnovšie recenzie zo sekcie Podvozok

AgelEyes Nastaviteľný podvozok JOM Golf 5, Octavia 1Z, Touran, Passat...

AgelEyes Nastaviteľný podvozok JOM Golf 5, Octavia 1Z, Touran, Passat...

Overený zákazník AngelEyes.sk Tomáš Blaško

Pridané: 23. mája 2023

(naposledy upravené 23. mája 2023)

Zakúpený v AngelEyes.sk

• Kvalita
  • Super prístup

Nieje to moj prvy podvozok od tejto firmy vyhoveli mi aj v dodani kedze som odcestovaní naplanovali mi doručenie ked budem na adrese za mna super

• Kompromis medzi komfortom a športovým naladením auta, auto krásne sedí na ceste a drží stopu.

Jednoznačne odporúčam.

• Používam so sériovými tlmični (!!) a oproti sériovým pružinám má všetky výhody športového podvozku
  • Lepšia reakcia na plyn aj brzdu
  • Menej nakláňa auto v zákrutách
  • Auto sa VÝRAZNE lepšie správa na krboľatej a rozhúpanej ceste
  • Prekvapivo sa ZLEPŠIL komfort jazdy, samozrejme nahladkej ceste, ale aj na kolísavých a hrboľatých cestách 4. triedy!

Pri výmene pružín sme menili aj silentbloky zadných ramien (Powerflex) aj čapy riadenia vpredu a včetky uloženia vpredu aj vzadu. Odporúčam toto urobiť pri výmene, auto ide cestu aj nerovnosti ako nové (na podvozok :) )

• zjavne kvalita
  • podložky objednávané na konkrétny typ vozidla s originálnymi diskami. Napriek tomu bolo potrebné skrátenie skrutiek na náboji vozidla o cca 2 mm

Produkt od tejto firmy som mal už na 2 predošlých autách, tam bolo všetko OK, teraz bolo pri podložke 15 mm potrebné skratenie skrutiek náboja kolesa o cca 2 mm. Pri 20 mm podložke všetko OK

• Farebné nedokonalosti matice poškodené.
  • Originál krabica balenie žiadne vymedzenia pre prepravu . Podotýkam že obal nebol porušený alebo zdeformovaný.
JOM staviteľný podvozok BlueLine VW Golf 2/ Jetta 2

JOM staviteľný podvozok BlueLine VW Golf 2/ Jetta 2

Overený zákazník FUSION.sk Viktor 36

Pridané: 27. marca 2021

Zakúpený v FUSION.sk

• jednoduché nastavenie výšky
  • Nevedel som použiť moje pôvodné kolesá bez podložiek (problém kvôli ET, ale na originál tlmičoch tento problém nebol)

Zatiaľ som na tomto podvozku nenajazdil nejak extra veľa kilometrov, ale myslím si, že je to dobrý výrobok z pohľadu pomeru ceny a kvality. Toto je však môj prvý nastaviteľný podvozok, takže to nemám s čím porovnať. Mám ho na víkendovom aute. Na každodenné jazdenie by som si ho nekúpil, ale tam by som si nedal žiadny podvozok tohto typu (originál je originál, ale to je vec osobného názoru).

SACHS Tlmič perovania 310274

EIBACH Pro-Kit VW BORA (1J2) 10.98 - 09.05 30 mm/30 mm

Overený zákazník centrumkolies.sk Vw group

Pridané: 2. mája 2020

Zakúpený v centrumkolies.sk

Zníženie 30,30mm auto vyzerá super pričom jazdné vlastnosti sú výrazne lepšie a aj komfort ostal zachovaný.
Dobrá voľba aj k sériovým tlmičom Billstein B4, samozrejme s B6 alebo B8 to funfuje oveľa lepšie. Odporúčam

Pridané: 20. decembra 2019

• Chcel som vratit tovar

• zadne pruziny mi vrzgaju a neviem sa dopatrat preco

dobre sedi na ceste

TA Technix Tuningart staviteľný podvozok Škoda Octavia I 1U , nie 4x4

TA Technix Tuningart staviteľný podvozok Škoda Octavia I 1U , nie 4x4

Pridané: 12. marca 2018

Zakúpený v Športové podvozky

Jednoduchá a rýchla montáž. Široké spektrum nastavenia výšky auta. Som maximálne spokojný.

• Produkt bol lacni,to je vyhoda!

Ked som po jednom vybalil set,som sy hned simol rozdiel medzi rozpermy. Predna vrchna rozpera dosla matnej ciernej farbe naproti ostatne som dostal leskle! A vyhotovenie! Nadhera! Este raz chcem pripomenut fakt ze set bol lacni! No ale dlho som musel brusyt prisposobyt diel! A nakoniec,ked som to konecne vedel dat na miesto, som na to dosiel ze je vysoka!!!!!!! A Cau!!!! Objednal som sy rozperu od inej vyrobci! Ostavajuce rozperi zo setu mam umisly pouzit.Uvydime ake budu! Lutujem! Len tolko som vedel ktomu prydat!

JOM rozpěrná tyč BMW 3 E36 316i, Motor M43 a Compact

JOM rozpěrná tyč BMW 3 E36 316i, Motor M43 a Compact

Pridané: 16. januára 2018

Zakúpený v ReviloShop

• Zlepšené jazdné vlastnosti vozidla.

TA Technix Tuningart staviteľný podvozok BMW 3er E46 , nie 4x4, nie M3

Zakúpený v FUSION.sk

Som spokojná

Pridané: 10. októbra 2016

• Je to pekné ale?
  • Nieje k tomu žiaden návod, foto. Pre Octáviu 2 fl 2009 možné použitie len po veľkom zásahu do konštrukcie priečky v motorovom priestore.Rezanie, a vŕtanie.

Už som to daroval kamarátovi.

TA-Technix staviteľný podvozok Fiat Punto, 188, 99-07

TA-Technix staviteľný podvozok Fiat Punto, 188, 99-07

Martin Hajna Martin Hajna

Pridané: 15. apríla 2016

• Výborný podvozek.
  • Jedná sa o podvozok Tuningart od výrobcu Tuningart Handels. TA Technix je vyššia a drahšie typ nastaviteľných podvozkov. Matete zákazníkov!

Opravte si údaje na e shope.

Zobrazujem 1 - 20 zo 27 recenzií [ 1 ] 2